Idź do głównej treści

PODSUMOWANIE NOWOŚCI - LISTOPAD

PODSUMOWANIE NOWOŚCI - LISTOPAD

Nie zwalniamy tempa w udoskonalaniu aplikacji, zachęcamy do zapoznania się z nowościami wprowadzonymi w listopadzie. 

 

1. Nowy widok podczas dodawania ładunków własnych - wprowadziliśmy możliwość ustalenia piętrowalności, obrotu ładunków oraz ich wystawania już na etapie definiowania ładunków. To znacząco usprawni dodawanie ładunków na wizualizację, szczególnie, jeśli korzystasz z opcji “Zdefiniowanie ładunku od razu umieszcza go na przestrzeni ładunkowej”. 

2. Obrót ładunków - dodaliśmy możliwość dostosowania obrotu ładunków. 

Obracaj dowolnie oznacza, że ładunek może zostać obrócony w dowolnym kierunku lub położony na bok / tył, jeśli to pozwoli na lepsze rozmieszczenie ładunku. Warto zaznaczyć tę opcję, gdy ładunek nie wymaga przetransportowania w konkretnej pozycji stojącej lub leżącej. 

Zablokuj ułożenie oznacza, że ładunek nie będzie obracany w żadnym kierunku, nawet jeśli pozwoliłoby to na lepsze rozmieszczenie. Jeśli ładunek musi być przetransportowany tylko w konkretnej pozycji, zaznacz tę opcję.

Funkcja szczególnie przydatna, jeśli do przetransportowania masz wiele ładunków o niestandardowych wymiarach. Warto w tym przypadku nie zaznaczać opcji “Zachowaj kolejność ładowania” oraz “Układaj całymi piętrami”, aby aplikacja miała możliwość optymalnego rozmieszczenia ładunków. 

 

 

3. Grupowe zaznaczenie i usuwanie ładunków własnych - wprowadzliśmy możliwość zaznaczenia wszystkich ładunków własnych i ich usunięcia za pomocą przycisku “X”. Ponadto, teraz możesz dodawać ilość poszczególnych ładunków.

4. Automatyczne odświeżenie rozmieszczania po zmianie ustawień - od teraz po zmianie ustawień przestrzeni ładunkowej tj.: “Zachowaj kolejność ładowania”, “Losuj kolory ładunków” oraz “Układaj całymi piętrami” aplikacja automatycznie odświeża rozmieszczenie ładunków, dostosowując je do wybranych parametrów. Nie musisz już pamiętać o ich zaznaczeniu przed dodaniem ładunków. 

5. Nowy widok palety - dokonaliśmy zmiany widoku palety na bardziej realistyczny, aby była lepiej widoczna na wizualizacji. 

6. Nowe palety typowe - do typowych przestrzeni ładunkowych dodaliśmy nowe palety do listy, dzięki temu można jeszcze szybciej układać towary drobnicowe. 

7. Szybkie przejście do ustawień - klikając w widoczne filtry, możesz w jeszcze szybszy sposób przejść do ustawień przestrzeni ładunkowej. 

 

 

8. Funkcja Anuluj - podczas wprowadzania dużych ilości ładunków, aplikacja czasami potrzebuje czasu, aby optymalnie rozmieścić załadunek. Jeśli czas oczekiwania jest dla Ciebie zbyt długi lub pomyliłeś się podczas dodawania ładunków, możesz teraz anulować to ułożenie. 

9. Możliwość wprowadzenia do 3000 sztuk ładunków - teraz układanie drobnicy np. na kontenerze jest jeszcze prostsze!